Doprava a platba

Doprava:

V návaznosti na aktuální situaci COVID-19 sledujte naše facebook stránky, kde jsou veškeré aktuality ohledně doručení a vyzvednutí Vašich objednávek.

-          Osobní vyzvednutí na prodejně – Zdarma

o   Zboží si lze vyzvednout kdykoliv na prodejně Látky Olli, ulice Edisonova 454/25, Praha 10 – Petrovice (směr Háje) v běžné otevírací době. Jakmile bude Vaše zásilka připravena, pošleme Vám SMS zprávu. U prodejny pohodlně zaparkujete. Vstup do prodejny je bezbariérový.

-          PPL ParcelShop osobní odběr – 59 Kč

o   Tento způsob dopravy je ideální pokud nechcete být vázáni na konkrétní čas a vyzvednutí zásilky si chcete přizpůsobit Vašim možnostem. Využijte tak výdejní místo PPL Parcelshop. Cena dopravy je 59 Kč nebo zdarma v případě, že výše objednávky překročí hranici dopravy zdarma. Vyberte si provozovnu PPL ParcelShop, kde si zboží chcete vyzvednout. V nabídce je více než 1 700 výdejních míst.

o   Balík Vám bude vydán po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na balíku.

o   PPL ParcelShopy nejsou narozdíl od řidičů vybaveny platebními terminály, proto dobírku nelze uhradit platební kartou.

o   Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu.

-          PPL – 99 Kč

o   Doručení na adresu dopravcem PPL je obvykle mezi 08:00 až 18:00. Čas se může lišit (např. Vánoce). Ovšem dopravce Vás bude kontaktovat předem pomocí e-mailu a SMS s konkrétnějšími informacemi – den a čas doručení. V SMS zprávě je uveden i kontakt na dopravce v případě, že byste potřebovali si domluvit jiný termín.

  Zásilkovna - 59 Kč

Platba:

V návaznosti na aktuální situaci COVID-19 výrazně doporučujeme platit kartou.

-          Platba kartou online – Zdarma

o   Jednoduchý způsob platby bez zbytečných poplatků a čekání. Platbu obdržíme ihned a Vaší objednávku můžeme obratem vyřizovat.

-          Dobírkou – 50 Kč

o   Zboží uhradíte až při převzetí od dopravce, kterého jste si vybrali nebo na výdejním místě. V závislosti na tom se může výše poplatku dobírky lišit. Podle toho, jaký vyberete způsob dopravy, je platba v hotovosti, možná i kartou.

-          Hotově – Zdarma

o   Přímo na prodejně u osobního převzetí je možné platit hotově a nebo kartou. Hotově můžete platit i dopravci nebo na výdejních místech.

-          Bankovním převodem - Zdarma

o   Zboží je nutné uhradit předem na bankovní účet č. 2539939002/5500 u Raiffeisenbank. Po připsání platby na tento účet se pustíme do zpracování Vaší objednávky. Kompletní údaje jako variabilní číslo Vám zašleme e-mailem s potvrzením objednávky. Prosíme Vás, uveďte u platby variabilní symbol, ať se zpracování Vaší objednávky zbytečně nezpozdí.